Loading...
Sistema
Darbuotojams

Gyvenimo sąlygos

Atvykstantys dirbti kompanijoje, gali pasirinkti, kur gyventi – įmonės ir jos nuomojamose namuose arba nuomotis savo.

Norint išsinuomoti būstą pačiam, galima naudotis www.boligportal.dk, https://en.lejebolig.dk puslapiais arba vienos iš daugelio nuomos įmonių paslaugomis. Dažniausiai Danijoje būstai nuomojami be baldų, paimamas 3 mėnesių nuomos dydžio depozitas, kuris išsikeliant panaudojamas perdažyti buto sienas ir pašalinti kitus gyvenant atsiradusius defektus. Kai kurie savininkai iš anksto paima nuomos mokestį už paskutinius gyvenimo būste mėnesius.

Jeigu nuspręsite gyventi įmonės būste, būsite apgyvendinti viename iš penkių namų, esančių įvairiose salos vietose.

Gyvenant įmonės nuomojamame būste, darbuotojas moka nuomą ir komunalinius mokesčius, kurie padalinami visiems būste gyvenantiems darbuotojams po lygiai. Vidutinė nuomos kaina mėnesiui – 1500 DKK.

MAISTAS

Pagrindinės maisto prekių parduotuvės yra „Super Brugsen“, „Kiwi“, „Fakta“, „Netto“, didesniuose miestuose – „Kvickly“, „Føtex“, „Bilka“. Pradžioje maisto prekių kainos gali atrodyti didesnės nei Lietuvoje, tačiau laikui bėgant pastebėsite, kuriose parduotuvėse mėgstami ir dažniausiai perkami maisto produktai pigesni ir nebeišleisite tiek daug pinigų.

Turint galimybę nuvažiuoti iki Vokietijos – Danijos sienos ir turint geltoną kortelę, galima nusipirkti daug pigesnio maisto, gėrimų. Rekomenduojame apsilankyti http://www.mixmarkt.de – šioje parduotuvėje rasite ir lietuviško maisto.

Jeigu pasiilgsite tikro lietuviško maisto ar gėrimų, galėsite jų užsisakyti ir iš kompanijos „Litred“ (http://litred.lt/lt/produktai).

 

KELIONĖS

Kadangi tarnybinius automobilius galima naudoti tik darbo reikmėms, prie įmonei priklausančių namų yra priskirtas automobilis, kurį galima išsinuomoti. Kiekvienas darbuotojas turi galimybę išsinuomoti jo namui priskirtą automobilį bei naudoti asmeniniais tikslais.

Siųsti CV