Loading...
Sistema
Darbuotojams

Darbo specifika

SITUACIJOS, KURIOS PARODYS, KOKIOS SAVYBĖS ŠIAME DARBE YRA SVARBIAUSIOS

Įsivaizduok, kad leki kaimo keliuku link žalios pašto dėžutės krūmuose, per radiją garsiai groja Queen – We are the champions, pasiruoši išmest Fyns Stf. laikraštį ir lyg iš giedro dangaus (na, gerai, gal ne tokio ir giedro), stirna išlekia į kelią ir bando Tave sustabdyti. Deja, Tu ją sustabdei pirmas. Visam laikui. Ką darai?

  1. Apkloji ją papildomais laikraščiais ir važiuoji toliau;
  2. Įsimeti ją į mašiną ir rašai kambariokams, kad lauks puikūs pietūs;
  3. Paskambini vadybininkui ir praneši apie nelaimę.

Teisingas atsakymas yra c. Partrenkus gyvūną, būtina pranešti vadybininkui, kuris informuos atitinkamas institucijas. Jų atstovai atvyks ir pasirūpins partrenktu gyvūnu. Įvykis gali būti ir atsitrenkimas į pašto dėžutę, elektros skydinę arba tvorą, užvažiavimas ant akmenų ar avarija, tačiau tai yra vienas iš pavyzdžių, kad šiame darbe reikalingas ATSAKOMYBĖS jausmas.

Įsivaizduok, kad dirbi jau antrą savaitę, drąsiai važinėji savo rajonuose, greitai sureaguoji į visas stirnas, išbėgančias į kelią, liemenė tapo neatskiriama Tavo stiliaus dalimi ir užsimerkęs gali pasakyt, kur kokios rūšies laikraščiai mašinoje būna sudėti. Vis dėlto, šią naktį turi ypatingai daug siuntinių ir laiškų, keiksmai prasideda dar depe, jau nakties pradžioje matai, kad užtrunki ilgiau, nei įprastai. Taip pat gavai papildomą rajoną, kurio, būkim atviri, nei norėjai, nei matai, kad spėsi. Ką darai?

  1. Keiki šią naktį ir mintyse rezgi prašymo išeiti iš darbo tekstą;
  2. Pasiskaičiavęs preliminarų laiką ir matydamas, kad nespėsi laiku atlikti priskirtų rajonų, iš anksto informuoji vadybininką apie esamą situaciją;
  3. Nusivelki liemenę, palieki visus laikraščius miške ir ramiai važiuoji žemyninės Danijos kryptimi link Vokietijos.

Teisingas atsakymas yra b. Vadybininkas, žinodamas esamą situaciją, galės operatyviai į ją sureaguoti ir laiku atsiųsti kitą darbuotoją Tau į pagalbą. Tai yra vienas iš pavyzdžių, kodėl svarbūs tinkamas LAIKO PLANAVIMAS ir INFORMAVIMAS.

Į darbo pabaigą Tau paskambina vadybininkas ir sako, kad Jonui reikia pagalbos ir Tu esi mažiausiai nuo jo nutolęs. Greitai apsisuki, dulkės skrieja iš po padangų ir kaip per Kobra 11 serialą, besinaudodamas laisvų rankų įranga, skambini Jonui, kad jis pasakytų preliminarias koordinates, kur bus už 15 minučių. Susivedi pasakytą adresą, jau esi netoli, matai lyg ir pažįstamas gatves, bet.. išsikrauna Tavo navigacija. Ups. Ką darai?

  1. Skambini vadybininkui ir pasakai, kad negali padėt Jonui, nes sugedo mašina – juk nesakysi, kad nežinai, kur važiuot - gėda!
  2. Pagalvoji: „Tas Jonas nei draugas man, nei ką, gal spės pats“ ir važiuoji namo;
  3.  Pasikliauji savo orientacija ir bandai rasti kelią be navigacijos, paskambini Jonui pasitikslinti, kokios gatvės yra aplink gatvę, kurioje jis bus. Galbūt paprašai, kad privažiuotų.

Teisingas atsakymas yra c. Tai yra vienas iš pavyzdžių, kad šiame darbe yra svarbūs KOMANDINIS DARBAS ir ORIENTACINIAI ĮGŪDŽIAI, nes gali pasitaikyti daug panašių situacijų, kai reikės operatyviai priimti sprendimus ir surasti namą ar gatvę be turimų pagalbinių priemonių. Taip pat tai pamoka, kad prieš kiekvieną darbo naktį reikia pasitikrinti, ar visi prietaisai pakrauti ir atsargai su savimi turėti jų kroviklius.

JEI NEBIJAI IŠŠŪKIŲ IR NAKTINIO DARBO, ESI KUPINAS ENERGIJOS IR ENTUZIAZMO, NESTOKOJI SUMANUMO IR NORO IŠBANDYTI SAVE, MES TAVĘS LAUKIAME!

 

 

Ką reikės daryti?

Kokios bus mano pirmosios savaitės Danijoje?

Kaip atrodys mano darbo naktis?

Darbo inventorius

Siųsti CV